Den Hoek home arrow Online-Shop arrow Parasietenbestrijding arrow Micro comp 500 gr Phytonics
Hoofdmenu
Den Hoek home
Online-Shop
Nieuws
Team
Behandelmethode
Behandeling hond/kat
Behandeling paard
Behandeling humaan
Afspraak bevestigen
Mediatheek (medische info)
Links
Contact & Informatie
Inloggen
Geen account? Registreren
Wachtwoord vergeten?
Zoek product
  
Uitgebreid zoeken
Fabrikanten
Uw bestelling
U heeft nog geen bestelling geplaatst.

Micro comp 500 gr Phytonics

Bekijk grote afbeelding

Micro comp 500 gr Phytonics

Prijs: € 69,95 (incl. 6% btw)


Omschrijving

LET OP: Wij leveren Phytonics medicatie alleen na overleg met 1 van onze dierenartsen.

Bij parasitaire infecties en bij preventief gebruik ter ondersteuning.

Geschikt voor:
Paard, Pony

Samenstelling: (per 5 gram):
Artemisia abrotanum, Artemisia absinthium, Caryophyllus aromaticus, Curcuma xanthorrhiza, Thymus vulgaris en Trigonella foenum-graecum. Een extract van Calendula officinalis en Grapefruitseed (45%). 456,5 mg Caprylzuur (als natriumcaprylaat) en 40,7 mg Magnesium (als magnesiumcitraat). Anchi crystals 1000 µg en Montmorilloniet.

Indicatie(s):
Bij parasitaire infecties en bij preventief gebruik ter ondersteuning. Bijvoorbeeld bij infecties met maag-/darmwormen, gisten, schimmels en coccidiën. Ter ondersteuning bij de ziekte van Lyme, Leishmania en ook bij andere bloedparasieten.

Eigenschappen per ingrediënt:
  • Artemisia abrotanum (Citroenkruid): werkt wormverdrijvend en eetlustopwekkend.
  • Artemisia absinthium (Alsemkruid): bevordert de spijsvertering en ondersteunt de functie van de lever. Dit kruid heeft een fungicide werking en maakt het darmmilieu onaantrekkelijk voor nematoden (wormen).
  • Caryophyllus aromaticus (Kruidnagel): bevat eugenol dit stimuleert de opbouw van het maagdarmslijmvlies. Kruidnagel werkt wormafdrijvend.
  • Curcuma xanthorrhiza (Bittere curcumawortel): werkt ontstekingsremmend, zorgt voor een goed herstel van het maagdarmslijmvlies en beschermt het slijmvlies. Het stimuleert de werking van de lever. Curcuma heeft een fungicide werking tegen onder andere Candida albicans.
  • Thymus vulgaris (Thijm):maakt het darmmilieu onaantrekkelijk voor parasieten, helpt tegen darmkramp en flatulentie. Het bevordert de eetlust en galsecretie.
  • Trigonella foenum-graecum (Foenegriek zaad): bevordert de voor de spijsvertering en werkt ontstekingsremmend.
  • Calendula officinalis (Goudsbloem): heeft een antiprotozoaire, anthelmintische en fungicide werking.
  • Grapefruitseed: werkt antibacterieel, antiprotozoair, antiviraal en tegen schimmels en gisten.
  • Caprylzuur: heeft een regulerende werking op de spijsvertering en darmflora, mede door de remmende werking op de ontwikkeling van schimmels. Ook verbetert het de opname van magnesium.
  • Magnesium: werkt ontspannend en is onmisbaar voor de aanmaak van vele spijsverteringsenzymen en daarmee voor een goede spijsvertering.
  • Anchi crystals: bevatten bio-energetische frequenties in het Terahertz gebied welke speciaal zijn gekozen bij de genoemde indicaties van dit product. Anchi kristallen zijn een complexe matrix van exceptioneel zuivere, zéér oude kristallen (ca 1,6 miljard jaar oud). Anchi kristallen hebben een unieke microkristallijne structuur. Door deze structuur, of ‘geo-imprint’, hebben de kristallen een vormende werking en de mogelijkheid om aangrenzende energievelden te beïnvloeden. Hierdoor stimuleren Anchi kristallen de bio-elektrische-, magnetische- en fotonenactiviteit van hetgeen waarmee zijn in contact komen. In dit product is dat enerzijds het dierenlichaam, waarop de Anchi kristallen een vitaliserende werking hebben, alsook de gebruikte ingrediënten in het product zelf, waarop de Anchi kristallen werken als katalysator.
  • Montmorilloniet: volgens een speciaal procedé geïsoleerd, waardoor het unieke eigenschappen krijgt: het katalyseert en versterkt de fytotherapeutische ingrediënten.
Dosering en toepassing:
Tenzij arts/therapeut anders voorschrijft:
  • Eerste twee weken twee keer daags:
    • Paard: 1 maatschep
    • Pony: ½ - 1 maatschep
  • Daarna vier weken twee keer daags:
    • Paard: ½ maatschep
    • Pony: ¼ - ½ maatschep
1 maatschep bevat ongeveer 5 gram. Een kuur duurt 6 weken, indien er onvoldoende resultaat wordt bereikt kan men de dosering verdubbelen in overleg met de behandelend arts/therapeut.

Toedienen:
Kan over het voer gegeven worden. Bevochtig het poeder zodat het niet uit de voerbak geblazen wordt.

Waarschuwing Bij ernstige (worm-)infecties is reguliere medicatie noodzakelijk. Altijd geven onder begeleiding van wormtellingen.

Niet gebruiken tijdens dracht- en lactatieperiode, tenzij arts/therapeut anders voorschrijft.

Toelichting: De producten van Phytonics worden uitsluitend verkocht via de dierenarts en gediplomeerd therapeut.

Meerdere afbeeldingen

Bekijk de grote afbeeldingen door hieronder een kleine afbeelding te selecteren en daarna op de bovenstaande afbeelding te klikken.
Omschrijving Prijs Aantal  
Micro comp 500 gr Phytonics€ 69,95 
Levertijd:    Wij leveren Phytonics na overleg met onze dierenarts

Nieuws
Laatste nieuws
DE PRAKTIJK IS GESLOTEN OP HEMELVAARTSDAG EN PINKSTEREN

PER 1 MEI BEHANDELT EVA WEER PAARDEN

ANNIKA TEN NAPEL OP VAKANTIE
Van 17 april tot en met 29 juni ben ik niet aanwezig op de praktijk. Lees meer...

ONDERZOEK INSULINERESISTENTIE

Lees meer over de impact van Gluco Balance en insulineresistentie bij paarden.


CARNIVOER VERS VLEES
Bij ons op de praktijk verkrijgbaar



Lees meer...
 
Producten webshop
Boeken Huid en Vacht Hoeven Hormoonhuishouding Luchtwegen Onrust en Nervositeit Parasietenbestrijding Reiniging, ontgifting & orgaan Spieren, pezen & gewrichten Spijsvertering Weerstand Wu Xing kruidenmengsels Diversen